Medlemsoversigt

Gruppe 1

Holder møde tirsdag i lige uger kl. 07:45 - 09:30.

Firma

Bayern Autogroup
Blue Tech A/S
Breinholtgård Golf Klub
C2IT
Cafax
CM Byg
DAHL Advokatfirma
Deloitte
EfB
EfB
HjortborgGrafisk
INGENIØR'NE
JKS
Landinspektør Vest
Middelfart Sparekasse
Rybners
Rybners Kursuscenter
SE/Stofa
Skilte Plus
Tausen Studio

Kontaktperson

Rasmus B. Knudsen
Carsten Christensen
Mogens Mikkelsen
Martin Løth Pedersen
Michell Friis Dalmose Høj
Jesper Christiansen
Søren Theilgaard
Jannick Kjersgaard
Carsten Andersen
Flemming Kjær Hansen
Camilla Hjortborg
Erling Hjorth Sørensen
Carina N. Smedegaard
Malene Foldager Andersen
Michael Kruse
Britta Billing
Thomas Christiansen
Kasper R. Vorup
Jens Frøsig
Line Lisberg Tausen

Branche

Auto
El-installatør
Golf
IT Infrastruktur
Kaffeservice
Tømrer- & Snedkerarbejde
Advokatfirma
Revision- og rådgivningsfirma
Elitefodbold
Elitefodbold
Grafiker
Ingeniør
Rekruttering
Landinspektør
Bank
Uddannelse
Kursusuddannelse
Energi
Skiltefirma
Fotograf


Gruppe 2 

Holder møde fredag i ulige uger kl. 07:45 - 09:30.  

Firma

AM-Gruppen
Bjarne Nielsen A/S
Blue Water Shipping
Consept Logistik
DAHL Advokatfirma
Dansk Revision
EfB
EfB
Esbjerg Låseteknik
Grøn Art K/S
Holtec Automatic A/S
Ingvard Christensen
Kirk & Holm
Malerfirmaet Kjøgx
Nybolig Erhverv
RC Company
Scandinavian Wine
Share IT
SIHM Højtryk
Siigurd.dk
Skiltestedet
Spar Nord
Sædding Byg
TeknikGruppen
Ugeavisen Esbjerg
Vestkystens Konferencecenter - Danhostel Blåvandshuk
XPConsult

Kontaktperson

Carsten Ditlefsen
Lars Dalum
Glenn Ludvigsen
Brian Hansen
Mikkel Bech Jensen
Torben M. Hansen
Carsten Andersen
Flemming Kjær Hansen
Martin Bro
Anika Højfeldt Lundgaard
Peter Dahlgaard
Peter Thorne
Jesper Holm
Thomas Kjøgx
Rene Lennart Madsen
Rikke Christiansen
Kaj Kristensen
Rune Kjær Jensen
Frank Sihm
Lars S. Mortensen
Lone Lange
Preben Hansen
Palle Clausen
Kim Sørensen
Bente Høst Pedersen
Vicky Nielsen

Klaus Nielsen

Branche

Arbejdsmiljø
Auto
Shipping
Transport
Advokat
Revision
Elitefodbold
Elitefodbold
Låsesmed
Anlægsgartner 
Automation
Møbler
Reklame
Maler
Ejendomsmægler
Reklameartikler m.m.
Vinimport
Print og software løsninger
Produktionsvirksomhed
Mentalcoach
Skilteværksted
Bank
Tømrer
Elinstallatør
Annoncering
Konference

IT infrastruktur

 

Gruppe 3

Holder møde tirsdag i ulige uger kl. 07:45 - 09:30.

Firma

Brians Renovation 
Caverion
EfB
EfB
F10 finans
Grafisk Trykcenter 
Hotel Britannia
J.A.K. Workwear
Jydske Vestkysten
Jyske Bank
Mentor IT
PwC
Radio Victoria
Soccerworld
Stennevad
Step
Toyota Louis Lund

Kontaktperson

Torkild Ditlevsen
Flemming Gejl
Carsten Andersen
Flemming Kjær Hansen
Klaus Rejnhold Sørensen
Lars Rask
Kasper Knudsen
Ole Styr Jakobsen
Ulla Lund Starup
Daniel Ø. Nielsen
Henrik Knudsen
Alex Nyholm
Karina Kikkenborg
Poul L Jensen
Finn Christensen
Anja Steentoft
Hans Jørgen Larsen

Branche

Renovation
El-Installatør
Elitefodbold
Elitefodbold
Økonomisk rådgivning
Trykkeri
Konference
Beklædning
Annoncering
Bank
Hosting
Revision
Annoncering / Radio
Fodboldgolf
Sikkerhedsudstyr
Reklame
Auto


Gruppe 4

Holder møde onsdag i lige uger kl. 07:45 - 09.30 skiftevis i EfB og i Varde Fritidscenter.

Firma

Alm Brand
AMH Grafisk
ARBEJDSMILJØ Eksperten
BDO
Byggefirmaet Blom & Bjerg
Danske Bank
DEKRA
Elgiganten Erhverv
EfB
EfB
IAT
Kaster & Jessen
Kontor Syd
Leasing.dk
Solar Danmark
Sportmaster
Team Truck
Varde Fritidscenter
Varde Fritidscenter
VW Esbjerg

Kontaktperson

Carsten Thysen
Dorthe Sørensen
Henrik Gliese
Torben Poulsen
Torben Lyhne
Ole Eg
Jakob Endahl
Thomas Lundvald
Carsten Andersen
Flemming Kjær Hansen
Jørgen Daugaard Pedersen
Rasmus Jessen
Bjarne Dalsgaard
Per Kjølby
Rasmus Balsgaard Nielsen
Jesper Rasmussen
Karsten Sørensen
Jesper Brodersen
Pernille Svender
Jacob Friis Madsen

Branche

Forsikring
Grafisk
Arbejdsmiljø
Revision
Tømrer
Bank
Uddannelse
Elektronik
Elitefodbold
Elitefodbold
Transport
VVS
Kontorartikler
Autoleasing
Logistikløsninger
Beklædning
Truckleverandør
Auto