Kommende kampe

Juli

August

Autocentralen Park

Tirsdag d. 2. august

Kl. 19.00

Kolding IF

Runde 1

Esbjerg fB

Brabrand Stadion

Lørdag d. 6. august

Kl. 14.00

Brabrand IF

Runde 1

Esbjerg fB

Blue Water Arena

Søndag d. 14. august

Kl. 15.00

Esbjerg fB

Runde 2

Skive IK

Blue Water Arena

Søndag d. 21. august

Kl. 16.00

Esbjerg fB

Runde 3

AB

Riisvangen Stadion

Fredag d. 26. august

Kl. 18.00

Aarhus Fremad

Runde 4

Esbjerg fB

September

Autocentralen Park

Fredag d. 2. september

Kl. 19.00

Kolding IF

Runde 5

Esbjerg fB

Blue Water Arena

Søndag d. 11. september

Kl. 13.00

Esbjerg fB

Runde 6

HIK

EfB's træningsanlæg

Mandag d. 12. september

Kl. 12.00

Esbjerg fB

Future Cup

AGF

Valby Idrætspark

Søndag d. 18. september

Kl. 13.00

BK Frem

Runde 7

Esbjerg fB

Blue Water Arena

Søndag d. 25. september

Kl. 15.00

Esbjerg fB

Runde 8

Thisted FC

Oktober

Roskilde Idrætspark

Lørdag d. 1. oktober

Kl. 13.00

FC Roskilde

Runde 9

Esbjerg fB

Blue Water Arena

Søndag d. 9. oktober

Kl. 13.00

Esbjerg fB

Runde 10

Jammerbugt FC

VFF's træningsanlæg

Mandag d. 10. oktober

Kl. 16.00

Viborg FF

Future Cup

Esbjerg fB

Østerbro Stadion

Lørdag d. 15. oktober

Kl. 15.00

B.93

Runde 11

Esbjerg fB

Blue Water Arena

Søndag d. 23. oktober

Kl. 13.00

Esbjerg fB

Runde 12

Kolding IF

Sparekassen Danmark Arena

Lørdag d. 29. oktober

Kl. 15.00

Jammerbugt FC

Runde 13

Esbjerg fB

SønderjyskE's træningsanlæg

Mandag d. 31. oktober

Kl. 13.00

SønderjyskE

Future Cup

Esbjerg fB

November

Blue Water Arena

Søndag d. 6. november

Kl. 15.00

Esbjerg fB

Runde 14

B.93

Blue Water Arena

Søndag d. 13. november

Kl. 15.00

Esbjerg fB

Runde 15

Brabrand IF

Hancock Arena

Fredag d. 18. november

kl. 19.00

Skive IK

Runde 16

Esbjerg fB

FCM's træningsanlæg

Mandag d. 14. november

Kl. 13.00

FC Midtjylland

Future Cup

Esbjerg fB

Marts

EfB's træningsanlæg

Mandag d. 6. marts

Kl. 14.00

Esbjerg fB

Future Cup

Vejle BK

Blue Water Arena

Søndag d. 12. marts

Kl. 13.00

Esbjerg fB

Runde 17

FC Roskilde

Gentofte Stadion

Lørdag d. 18. marts

Kl. 13.00

HIK

Runde 18

Esbjerg fB

Blue Water Arena

Søndag d. 26. marts

Kl. 15.00

Esbjerg fB

Runde 19

BK Frem

Sparekassen Thy Arena

Fredag d. 31. marts

Kl. 19.00

Thisted FC

Runde 20

Esbjerg fB

April

EfB's træningsanlæg

Mandag d. 3. april

Kl. 13.00

Esbjerg fB

Future Cup

Silkeborg IF

Blue Water Arena

Torsdag d. 6. april

Kl. 15.00

Esbjerg fB

Runde 21

Aarhus Fremad

Gladsaxe Stadion

Mandag d. 10. april

Kl. 13.00

AB

Runde 22

Esbjerg fB